Zagubiona dziewczyna

Zagubiona dziewczyna

4.6/10 5.3/10

(Girl Missing)

THRILLER USA 2015   od 16 lat
Występują:Francesca Eastwood, Lidia Porto, Kiersten Warren, Federico Dordei
Reżyseria:Joel Soisson
W skrócie:Wychowana w domu dziecka Jane Doe trafia do posiadłości kobiety, która podaje się za jej matkę. Nowa rodzina skrywa wiele sekretów.
Zaginiona przed laty dziewczyna powraca do rodzinnego domu i matki miliarderki, gdzie-jak się okaże-nie wszyscy czekali na jej powrót. Dlaczego? Rutyna z Francescą Eastwood , córką Clinta.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jako dziecko Jane Doe (Francesca Eastwood) została porzucona na pewną śmierć. Dziewczynkę udało się uratować. Piętnaście lat później do wychowanej w domu dziecka Jane odzywa się milionerka z Nowego Jorku, Sylvia Knowles (Kiersten Warren). Kobieta oznajmia, że jest matką dziewczyny, i zaprasza ją do swojej posiadłości. Okazuje się, że rodzina pani Knowles skrywa wiele tajemnic, podobnie jak sama Jane. Film wyreżyserował Joel Soisson (Armia Boga: Proroctwo, Buffalo Rider). Do współpracy zaprosił m.in. Francescę Eastwood (Prawdziwa zbrodnia, Final Girl), Kiersten Warren (Dzień Niepodległości, Zimne piekło), a także włoskiego aktora Federica Dordei (Wielki Stach, Wykształcenie ogólne).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)