Zagubieni 3 (6/23)

Zagubieni 3 (6/23)

(Lost 3: I Do)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Tucker Gates
W skrócie:Jack podejmuje decyzję w sprawie propozycji Bena. Wściekły Pickett gotów jest zabić Sawyera. Locke wpada na trop istotnej wiadomości. Być może doprowadzi to do rozwikłania tajemnic wyspy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Jack podejmuje decyzję w sprawie propozycji, jaką przedstawił mu Ben. Kate czuje się bezradna, patrząc na wściekłego Picketta, który gotów jest zabić Sawyera. Locke wpada na trop ukrytej bardzo istotnej wiadomości. Być może doprowadzi go to do rozwikłania tajemnic wyspy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)