Zagubieni 3 (5/23)

Zagubieni 3 (5/23)

(Lost 3: The Cost of Living)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Locke, w towarzystwie kilku innych zagubionych, udaje się do stacji Perła - jednej ze stacji Inicjatywy Dharma - w nadziei, że znajdą tam komputer. Chcą zlokalizować Jacka, Kate i Sawyera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Pan Eko wciąż zmaga się z dramatycznymi wspomnieniami z przeszłości. W tym czasie Locke, w towarzystwie kilku innych zagubionych, udaje się do stacji Perła - jednej ze stacji Inicjatywy Dharma rozmieszczonych na wyspie - w nadziei, że znajdą tam komputer. Przy jego pomocy chcą zlokalizować miejsce przetrzymywania Jacka, Kate i Sawyera. Jack jest świadkiem poważnego konfliktu między parą "innych". Nie wie, komu może teraz zaufać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)