Zagubieni 3 (20/23)

Zagubieni 3 (20/23)

(Lost 3: The Man Behind the Curtain)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Bobby Roth
W skrócie:Locke chce poznać tajemnicę wyspy i żąda, aby Ben zaprowadził go do Jacoba. Otrzymuje odpowiedzi, których się nie spodziewał. Ben wspomina dzieciństwo na wyspie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Pomiędzy Lockiem i Benem dochodzi do konfrontacji. Locke chce poznać tajemnicę wyspy i żąda, aby Ben zaprowadził go do Jacoba. Locke otrzymuje odpowiedzi, których się nie spodziewał. Ben wspomina swoje dzieciństwo na wyspie, w tym historię Inicjatywy Dharma i okoliczności, w których "inni" przejęli władzę na wyspie. W obozowisku na plaży dochodzi do wyjawienia zdrady Juliet.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)