Zagubieni 3 (15/23)

Zagubieni 3 (15/23)

(Lost 3: Left Behind)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:'Inni' pozostawiają Juliet skutą kajdankami z Kate. Następnie w towarzystwie Locke'a opuszczają wioskę. Kate przypomina sobie wyprawę do Iowa, gdzie uratowała z rąk policji Cassie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

"Inni" pozbywają się Juliet. Zostawiają ją skutą kajdankami razem z Kate. Następnie, w towarzystwie Locke'a, opuszczają wioskę. Kate zaczyna przypominać sobie wyprawę do Iowa, gdzie uratowała z rąk policji kobietę o imieniu Cassie. Teraz Cassie chce się odwdzięczyć. Juliet i Kate przedostają się do wioski, gdzie spotykają Jacka i Sayida. W tym samym czasie Hurley zwodzi Sawyera, mówiąc mu, że rozbitkowie przymierzają się do głosowania kogo najbardziej chcieliby się pozbyć z wyspy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)