Zagubieni 3 (14/23)

Zagubieni 3 (14/23)

(Lost 3: Exposé)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Sun odkrywa prawdę o swoim porwaniu sprzed kilku tygodni, za które dotąd obwiniała 'innych'. Poznajemy także historię Nikki i Paolo, dowiemy się jak udało im się przeżyć na wyspie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Sun odkrywa prawdę o swoim porwaniu sprzed kilku tygodni, za które dotąd obwiniała "innych". Hurley zaczyna być podejrzliwy w stosunku do motywów Sawyera, kiedy cała grupa próbuje rozwikłać zagadkę związaną z dwójką rozbitków, Nikki i Paulo. Poznamy także historię Nikki i Paulo, dowiemy się co robili przed wypadkiem i jak udało im się przeżyć 65 dni na wyspie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)