Zagubieni 3 (13/23)

Zagubieni 3 (13/23)

(Lost 3: The Man from Tallahassee)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Kiedy Kate, John i Sayid docierają do osady 'innych', okazuje się, że Jack zawarł pakt z Benem i może z Juliet opuścić wyspę. Kate jest załamana postawą przyjaciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Kiedy Kate, John i Sayid docierają do osady "innych", okazuje się, że Jack zawarł pakt z Benem i może wraz z Juliet opuścić wyspę. Kate jest załamana postawą przyjaciela. Ben próbuje namówić zdeterminowanego Locke'a do zrezygnowania ze swojego planu. W zamian oferuje mu zdradzenie kilku tajemnic, jakie kryje wyspa.W retrospekcjach dowiadujemy się, dlaczego Locke przez cztery lata przed katastrofą poruszał się na wózku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)