Zagubieni (22/25)

(Lost: The Greater Good)

serial przygodowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Matthew Fox, Evangeline Lilly, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:David Grossman
W skrócie:Shannon prosi Sayida, by pomścił jej brata. Mężczyzna przesłuchuje Locke'a. Poznajemy przeszłość Sayida. CIA zmusiła go do współpracy. Musiał przeniknąć środowisko terrorystów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Jest wśród nich doktor Jack Sheppard (Matthew Fox), Kate Austen (Evangeline Lilly), która siedziała w więzieniu, Irakijczyk Sayid Jarrah (Naveen Andrews), uważany za terrorystę, oraz tajemniczy John Locke (Terry O'Quinn). Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szansy na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu i poczuciu beznadziejności na jaw wychodzą mroczne strony ludzkiej natury. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Relacje między rozbitkami stają się coraz gorsze. Shannon prosi Sayida, by pomścił jej brata. Mężczyzna przesłuchuje Locke'a, starając się poznać przebieg wydarzeń. Wyczerpany Jack poszukuje Locke'a. Jest bowiem przekonany o jego winie. Kate stara się go uspokoić i namówić, żeby odpoczął. Poznajemy przeszłość Sayida. CIA zmusiła go do współpracy, szantażując go. Musiał przeniknąć środowisko irackich terrorystów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)