Zagubieni 2 (9/24)

Zagubieni 2 (9/24)

(Lost: What Kate Did)

serial przygodowy USA 2005   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Paul A. Edwards
W skrócie:Michael bada schron i razem z Eko ogląda film demonstrujący wykonanie obowiązków, czyli wpisywanie kodu. Eko znajduje brakujący kawałek taśmy. Na monitorze pojawia się wiadomość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Kate i Jack nadal opiekują się chorym Sawyerem. Stają się sobie coraz bliżsi. Podczas wędrówki po lesie do Kate wracają wspomnienia zbrodni, którą popełniła w przeszłości. Nagle przed nią pojawia się czarny koń. Na początku sądzi, że to przewidzenie, ale później uświadamia sobie, że już go gdzieś widziała. Rozbitkowie uczestniczą w pogrzebie Shannon. Na uroczystości brakuje Sawyera, Kate oraz Any-Lucii. Michael bada schron i razem z Eko ogląda film demonstrujący wykonanie obowiązków, czyli wpisywanie kodu. Jest on niekompletny. Eko po rozmowie z Lockiem daje mu znalezioną w innym bunkrze Biblię, w której odkrywają brakujący kawałek taśmy filmowej. Na monitorze pojawia się wiadomość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)