Zagubieni 2 (19/24)

Zagubieni 2 (19/24)

(Lost: S.O.S.)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Eric Laneuville
W skrócie:Bernard zamierza ułożyć na plaży napis z ogromnych czarnych kamieni. Liczy, że ktoś go zauważy. Rose nie chce wysyłać sygnału SOS. Bernard wspomina najszczęśliwsze chwile spędzone z Rose.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Bernard tęskni za normalnym życiem, dlatego pragnie wydostać się z wyspy. Planuje ułożyć na plaży napis z ogromnych czarnych kamieni. Liczy, że ktoś zauważy znak. Rose nie chce wysyłać sygnału SOS, ponieważ uważa to za daremny wysiłek i niepotrzebne rozbudzanie nadziei wśród rozbitków. Bernard wspomina najszczęśliwsze chwile spędzone z Rose. Wówczas kobieta przyznaje, że nastąpił nawrót choroby i został jej tylko rok życia. Między nią a Bernardem dochodzi do sprzeczki. Jack postanawia wymienić Henry'ego na przetrzymywanego przez "innych" Walta. Planuje dotrzeć do granicy ich terenu. Na towarzyszkę podróży wybiera Kate. Podczas wyprawy dziewczyna go całuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)