Zagubieni 2 (18/24)

Zagubieni 2 (18/24)

(Lost: Dave)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Hurley dzieli się z rozbitkami zapasami jedzenia, które ukrył w dżungli. Wracają do niego wspomnienia o koledze, którego poznał w szpitalu. Locke ma złamaną nogę. Sawyer rozmawia z Henrym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Hurley chce schudnąć. Pomaga mu Libby, która wybiera się z nim na poranny jogging. Mężczyzna dzieli się z innymi rozbitkami zapasami jedzenia, które ukrył w dżungli. Wracają do niego wspomnienia o koledze, Davie, którego poznał kiedyś w szpitalu psychiatrycznym. Jack opatruje nogę Locke'a. Okazuje się, że jest ona złamana i trzeba ją usztywnić. Każe mężczyźnie przez kilka tygodni się oszczędzać. Henry nadal jest więziony w magazynku. Sawyer przeprowadza z nim rozmowę. Chce wiedzieć, czy jest tym, za kogo się podaje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)