Zagubieni 2 (17/24)

Zagubieni 2 (17/24)

(Lost: Lockdown)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Ana-Lucia, Sayid i Charlie szukają w dżungli balonu. Charlie znajduje grób, nad którym wisi na drzewie olbrzymi czerwony balon. John i Henry zostają uwięzieni w bunkrze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Ana-Lucia, Sayid i Charlie udają się do dżungli na poszukiwania balonu, którym rzekomo przyleciał na wyspę Henry Gale. W końcu Charlie znajduje grób, nad którym na drzewie wisi olbrzymi czerwony balon. Jack bada małego Aarona. Uspokaja Claire, że chłopiec ma się dobrze. O pomoc zwraca się do niego także Libby, która została zraniona przez jeża morskiego. Jack jednak stwierdza, że rana nie jest groźna i nie wdała się żadna infekcja. John i Henry zostają uwięzieni w bunkrze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)