Zagubieni 2 (15/24)

Zagubieni 2 (15/24)

(Lost: Maternity Leave)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Mały Aaron zapada na tajemniczą chorobę. Claire z Kate i Danielle udają się do miejsca, w którym Claire została porwana. Jack i Locke ukrywają istnienie swego więźnia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Mały Aaron niespodziewanie zapada na tajemniczą chorobę. Zrozpaczona Claire nie wie, co robić. W końcu prosi o pomoc Kate i Danielle. Udają się razem do miejsca, w którym Claire została porwana. Dziewczyna wierzy, że właśnie tam uda jej się odnaleźć lekarstwo, które uratuje cierpiącego Aarona. W tym samym czasie Jack i Locke robią wszystko, by inni rozbitkowie nie dowiedzieli się o istnieniu ich więźnia. Postanawiają go ukryć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)