Zagubieni 2 (14/24)

Zagubieni 2 (14/24)

(Lost: One of Them)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Sayid spotyka Francuzkę Danielle, która prowadzi go do miejsca w dżungli, gdzie na drzewie wisi uwięziony w sieci człowiek. To ona zastawiła na niego pułapkę. Sayid próbuje go uwolnić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Sayid spotyka Francuzkę, Danielle. Kobieta ma przy sobie broń. Prowadzi go do dżungli twierdząc, że musi pokazać mu coś ważnego. Pokazuje mu uwięzionego człowieka, który wpadł w zastawioną przez nią pułapkę. Francuzka sądzi, że to jeden z "innych". Mężczyzna twierdzi, że nie ma nic do ukrycia. Mówi, że nazywa się Henry Gale i jest niewinną ofiarą. Sayid pomaga mu wydostać się z pułapki. Danielle nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy i rani jeńca, który próbuje uciekać. Każe Sayidowi zabrać nieprzytomnego Henry'ego do obozu i przesłuchać. Do Sayida wracają wspomnienia z przeszłości, kiedy brał udział w wojnie nad Zatoką Perską. Wówczas również musiał przesłuchiwać jeńców.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)