Zagubieni 2 (13/24)

Zagubieni 2 (13/24)

(Lost: The Long Con)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Roxann Dawson
W skrócie:Pracującej w ogrodzie Sun ktoś zakłada worek na głowę i ciągnie do dżungli. Ratują ją Sawyer i Kate. Ana Lucia twierdzi, że sprawcami są "inni". Jack i Sawyer kłócą się o dostęp do broni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Sun zajmuje się pracami w ogrodzie. Niespodziewanie ktoś zakłada jej worek na głowę i ciągnie do dżungli. Krzyki dziewczyny słyszą Sawyer i Kate, którzy biegną na ratunek. Znajdują Sun nieprzytomną i ranną. Sawyer zanosi ją do swojego namiotu. Ana-Lucia twierdzi, że sprawcami tego czynu są "inni". Locke radzi, żeby być ostrożnym. Jack i Sawyer kłócą się o to, który z nich powinien mieć dostęp do broni, zamkniętej w sejfie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)