Zagubieni 2 (10/24)

Zagubieni 2 (10/24)

(Lost: The 23rd Psalm)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Matt Earl Beesley
W skrócie:Eko wspomina przeszłość. Claire prosi, by porozmawiał z Charliem, który nosi przy sobie znalezioną na wyspie figurkę Matki Boskiej. Eko rozbija ją i w środku znajduje heroinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Claire przedstawia Eko siebie i Aarona i prosi, żeby porozmawiał on z Charliem. Okazuje się, że chłopak nosi przy sobie figurkę Matki Boskiej, którą znalazł na wyspie. Wkrótce Eko rozbija odkryty przedmiot i znajduje w środku heroinę. Prosi chłopaka, by pokazał mu miejsce, skąd pochodzi figurka. Claire jest wściekła. Uważa, że Charlie ją oszukał. Każe mu się wyprowadzić. W drodze do wraku samolotu przemytników Eko zauważa czarny obłok. Na miejscu odnajduje zwłoki swojego brata. Zakłada na szyję krzyżyk, który kiedyś nosił zmarły i urządza mu pogrzeb, podpalając samolot. Od tego momentu zostaje księdzem. Charlie dostaje ostatnią figurkę i zanosi ją do skrytki. Locke pokazuje Michaelowi, jak posługiwać się bronią. Jego uczeń świetnie sobie radzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)