Zaginiony świat 2 (13)
(The Lost World: The Guardians)
| Występują: | Peter McCauley, Rachel Blakely, David Orth, Jennifer O'Dell | 
|---|---|
| Reżyseria: | Michael Pattinson | 
| W skrócie: | Challenger wpada w pułapkę. Okazuje się, że sidła zastawiło trzech młodych łowców, którzy zabierają go do wioski ukrytej w głębi dżungli. Ich tropem podążają Veronica i Marguerite. | 
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja | 
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Poszukiwacze równoległej rzeczywistości są uwięzieni w tajemniczej krainie, porośniętej dżunglą. Ekipa profesora Challengera zmaga się z wieloma zagrożeniami. Na życie Marguerite (Rachel Blakely), Veroniki (Jennifer O'Dell), Neda (David Orth) i Roxtona (William Snow) czyhają zamieszkujące tu krwiożercze stworzenia podobne do ludzi, a także wojownicze plemiona. Badacze obcych lądów poszukują drogi powrotu do własnego świata - Londynu z początku XX wieku. Pomaga im dziewczyna, która została tu uwięziona jako dziecko.
W tym odcinku
Poszukujący ziół Challenger przypadkowo wpada w pułapkę na zwierzynę i traci przytomność. Okazuje się, że sidła zastawiło trzech młodych łowców, którzy następnie zabierają Challengera do swojej wioski ukrytej w głębi dżungli. Ich tropem podążają Veronica i Marguerite, zamierzające uratować kolegę. Niebawem wychodzi na jaw, że profesor ma być pokarmem dla pewnej mięsożernej rośliny.
Występują (pokaż wszystkich)
- 
      
      Peter McCauley
      jako Professor George Challenger - 
      
      Rachel Blakely
      jako Marguerite Krux - 
      
      David Orth
      jako Ned Malone - 
      
      Jennifer O'Dell
      jako Veronica Layton - 
      
      William Snow
      jako Lord John Roxton - 
      
      Michael Sinelnikoff
      jako Professor Arthur Summerlee 
Twórcy (pokaż wszystkich)
- 
        
        Michael Pattinson
        reżyseria