Zaginiona: Raj (4/7)

Zaginiona: Raj (4/7)

serial obyczajowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Jan Frycz, Danuta Stenka, Maciej Marczewski, Matylda Damięcka
Reżyseria:Andrzej Kostenko
W skrócie:W szkolnej szafce Uli znalezione zostają książki na temat buddyzmu i medytacji. Jacek przygotowuje audycję na temat sekt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Tokarskich, których życie w dramatyczny sposób zmienia pewno zdarzenie. Marek Tokarski (Jan Frycz) jest redaktorem naczelnym tygodnika "Rewia Gwiazd", zaś jego żona Marta (Danuta Stenka) prowadzi firmę przewozową. Para wychowuje nastoletnią córkę Urszulę (Agnieszka Grochowska), która jest w maturalnej klasie, oraz Jacka (Maciej Marczewski) - syna Marty z poprzedniego małżeństwa. Tokarscy pochłonięci są pracą zawodową. Ich domem od lat zajmuje się pani Stasia (Wiesława Niemyska). W czasie ferii zimowych Urszula nagle znika. Zrozpaczeni rodzice i brat usiłują ją odnaleźć...

W tym odcinku

W szkolnej szafce Uli zostają znalezione książki na temat buddyzmu, medytacji i ruchów religijnych. Te lektury wzbudzają niepokój Tokarskich. Tymczasem Jacek, brat zaginionej dziewczyny, ma przygotować dla radia audycję dotyczącą sekt. Jego przełożony, Molski, przekonuje go, że właśnie w takim miejscu może się znajdować jego siostra. Wyznaje mu, że jego syn Mateusz jest członkiem podobnego zgromadzenia. Chłopak postanawia więc przeniknąć do sekty Raj, spodziewając się, że znajdzie tam Ulę. Wspólnie z Magdą, znajomą panią redaktor, planuje uwolnienie dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także