Zaginiona: Odjazd (1/7)

Zaginiona: Odjazd (1/7)

serial obyczajowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Jan Frycz, Danuta Stenka, Maciej Marczewski, Matylda Damięcka
Reżyseria:Andrzej Kostenko
W skrócie:Marek Tokarski, szef tygodnika i jego żona Marta, bizneswoman, nie poświęcają wiele uwagi swojej córce Urszuli. Dziewczyna znika bez śladu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Tokarskich, których życie w dramatyczny sposób zmienia pewno zdarzenie. Marek Tokarski (Jan Frycz) jest redaktorem naczelnym tygodnika "Rewia Gwiazd", zaś jego żona Marta (Danuta Stenka) prowadzi firmę przewozową. Para wychowuje nastoletnią córkę Urszulę (Agnieszka Grochowska), która jest w maturalnej klasie, oraz Jacka (Maciej Marczewski) - syna Marty z poprzedniego małżeństwa. Tokarscy pochłonięci są pracą zawodową. Ich domem od lat zajmuje się pani Stasia (Wiesława Niemyska). W czasie ferii zimowych Urszula nagle znika. Zrozpaczeni rodzice i brat usiłują ją odnaleźć...

W tym odcinku

Marek Tokarski (Jan Frycz), redaktor naczelny tygodnika i jego żona Marta (Danuta Stenka), właścicielka firmy przewozowej, nie poświęcają zbyt dużo uwagi swojej córce Urszuli (Agnieszka Grochowska), maturzystce. Podczas ferii zimowych dziewczyna jedzie do Zakopanego. Tymczasem w domu zjawia się policja, poszukująca Jacka (Maciej Marczewski), jej przyrodniego brata, który zdezerterował z wojska. Wkrótce rodzice otrzymują wiadomość, że Ula zniknęła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także