Zaginiona: Matka (3/7)

Zaginiona: Matka (3/7)

serial obyczajowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Jan Frycz, Danuta Stenka, Maciej Marczewski, Matylda Damięcka
Reżyseria:Andrzej Kostenko
W skrócie:Tokarscy otrzymują wiadomość, że w szpitalu psychiatrycznym przebywa dziewczyna, która może być Ulą. To nie jest ona. Marta występuje w TV.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Tokarskich, których życie w dramatyczny sposób zmienia pewno zdarzenie. Marek Tokarski (Jan Frycz) jest redaktorem naczelnym tygodnika "Rewia Gwiazd", zaś jego żona Marta (Danuta Stenka) prowadzi firmę przewozową. Para wychowuje nastoletnią córkę Urszulę (Agnieszka Grochowska), która jest w maturalnej klasie, oraz Jacka (Maciej Marczewski) - syna Marty z poprzedniego małżeństwa. Tokarscy pochłonięci są pracą zawodową. Ich domem od lat zajmuje się pani Stasia (Wiesława Niemyska). W czasie ferii zimowych Urszula nagle znika. Zrozpaczeni rodzice i brat usiłują ją odnaleźć...

W tym odcinku

Tokarscy dowiadują się, że w szpitalu psychiatrycznym znajduje się dziewczyna, która może być Ulą. Okazuje się jednak, że to nie ona. Marta decyduje się na udział w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Jacek, podczas szukania siostry w nocnych lokalach oraz podejrzanych miejscach, zostaje pobity i trafia do szpitala. Marek odwiedza kobietę poznaną w telewizyjnym studiu, matkę innej zaginionej nastolatki, Eweliny. Dzięki uzyskanym od niej informacjom trafia do Gicoły, mężczyzny działającego w narkotykowym gangu, który zgadza się mu pomóc w odnalezieniu córki. Dowiaduje się, że Ula znajduje się w Krakowie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także