Zaginiona: Areszt (5/7)

Zaginiona: Areszt (5/7)

serial obyczajowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Jan Frycz, Danuta Stenka, Maciej Marczewski, Matylda Damięcka
Reżyseria:Andrzej Kostenko
W skrócie:Komisarz informuje Tokarskich, że ich córka przebywa w areszcie śledczym. Telewizja podaje informację, że kieruje ona gangiem włamywaczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Tokarskich, których życie w dramatyczny sposób zmienia pewno zdarzenie. Marek Tokarski (Jan Frycz) jest redaktorem naczelnym tygodnika "Rewia Gwiazd", zaś jego żona Marta (Danuta Stenka) prowadzi firmę przewozową. Para wychowuje nastoletnią córkę Urszulę (Agnieszka Grochowska), która jest w maturalnej klasie, oraz Jacka (Maciej Marczewski) - syna Marty z poprzedniego małżeństwa. Tokarscy pochłonięci są pracą zawodową. Ich domem od lat zajmuje się pani Stasia (Wiesława Niemyska). W czasie ferii zimowych Urszula nagle znika. Zrozpaczeni rodzice i brat usiłują ją odnaleźć...

W tym odcinku

Komisarz Więckowski informuje Tokarskich, że ich córka przebywa w areszcie śledczym. W telewizji podawana jest informacja, że kieruje ona gangiem włamywaczy. Zrozpaczeni rodzice postanawiają wynająć adwokata. Kiedy Jacek wraz z prawnikiem udaje się na widzenie z Ulą, okazuje się, że przetrzymywana kobieta to Patrycja, która tylko podszyła się pod zaginioną. Tymczasem Marek ma wylew z powodu nadużywania alkoholu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także