Zaginiona (8-ost.)

Zaginiona (8-ost.)

(Disparue)

serial kryminalny Francja 2015   od 16 lat
Występują:François-Xavier Demaison, Pierre-François Martin-Laval, Alix Poisson, Alice Pol
W skrócie:Sprawcy trzech okrutnych zbrodni pozostają nieznani, Molina i Camille robią jednak wszystko, by dowiedzieć się prawdy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lyon, lato 2015. Tuż przed swoimi siedemnastymi urodzinami Lea Morel (Camille Razat) zamierza spędzić wieczór z przyjaciółmi i kuzynką Chris na Święcie Muzyki. Nazajutrz okazuje się, że nastolatka nie wróciła na noc do domu, a jej telefon nie odpowiada. Jej ojciec, Julien (Pierre-François Martin-Laval), rusza na poszukiwania córki. Śledztwo w sprawie zaginięcia dziewczyny prowadzi komisarz Molina (François-Xavier Demaison), który niedawno przybył do miasta. W trakcie dochodzenia wychodzą na jaw mroczne sekrety, które ukazują zaginioną w zupełnie innym świetle.

W tym odcinku

Julien Morel, ojciec Lei, wynosi z komisariatu teczkę z dokumentami na temat córki. Z nich dowiaduje się o wszystkim, co przed nim ukrywano. Mężczyzna nie rozumie, kto mógłby życzyć dziewczynie śmierci. Wspomina bratu o ciąży córki i orientuje się, że ten zna pewien szczegół, o którym tylko sprawca zbrodni mógłby wiedzieć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także