Zaginiona (7/8)

Zaginiona (7/8)

(Disparue)

serial kryminalny Francja 2015   od 16 lat
Występują:François-Xavier Demaison, Pierre-François Martin-Laval, Alix Poisson, Alice Pol
W skrócie:Uwagę policji po raz kolejny zwraca instruktor nauki jazdy Lei. Niebawem funkcjonariusze odkrywają kolejne fakty z życia dziewczyny, pojawia się także nowy podejrzany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lyon, lato 2015. Tuż przed swoimi siedemnastymi urodzinami Lea Morel (Camille Razat) zamierza spędzić wieczór z przyjaciółmi i kuzynką Chris na Święcie Muzyki. Nazajutrz okazuje się, że nastolatka nie wróciła na noc do domu, a jej telefon nie odpowiada. Jej ojciec, Julien (Pierre-François Martin-Laval), rusza na poszukiwania córki. Śledztwo w sprawie zaginięcia dziewczyny prowadzi komisarz Molina (François-Xavier Demaison), który niedawno przybył do miasta. W trakcie dochodzenia wychodzą na jaw mroczne sekrety, które ukazują zaginioną w zupełnie innym świetle.

W tym odcinku

Jubiler rozpoznaje na zdjęciu Marco, instruktora wyścigów samochodowych. Okazuje się, że to on kupił Lei naszyjnik, który nosiła w dniu śmierci. To z nim nastolatka spotykała się regularnie w hotelu. Wyniki DNA są jednoznacznie - to również on był ojcem jej dziecka. Marco twierdzi, że zerwał z Leą, nic nie wiedząc o ciąży. Na ostatnie spotkanie do hotelu przyszła jego żona.

Występują (pokaż wszystkich)