Zagadki z przeszłości 3 (17)

Zagadki z przeszłości

sezon 3 odc. 17

(Relic Hunter: Arthur's Cross)

serial przygodowy Francja/Niemcy/Kanada/USA 2002   od 12 lat
Występują:Tia Carrere, Christien Anholt, Tanja Reichert, Nicholas Irons
Reżyseria:Paolo Barzman
W skrócie:Oficer ze Scotland Yardu prosi Sydney i Nigela o pomoc w trudnym śledztwie. Zginął łowca skarbów. Ślady wskazują, że został uderzony przedmiotem z V wieku. Może był to krzyż króla Artura?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna profesor historii Sydney Fox (Tia Carrere) poszukuje zabytków i pamiątek z przeszłości. Znaleziska chce wykorzystać w swojej pracy naukowej. Na jej drodze stają bezwzględni poszukiwacze skarbów, którzy próbują wzbogacić się dzięki takim odkryciom. Na co dzień Sydney jest wykładowcą w amerykańskim Trinity College. W pracy pani profesor pomagają Karen Petrusky (Tanja Reichert) i wierny przyjaciel Sydney, Nigel (Christien Anholt). Jest on typem intelektualisty, który woli ślęczeć w bibliotekach nad manuskryptami, niż znosić niewygody podróży.

W tym odcinku

Oficer ze Scotland Yardu prosi Sydney i Nigela o pomoc w śledztwie w sprawie morderstwa. Zginął łowca skarbów. Ślady na jego ciele wskazują, że został uderzony przedmiotem, pochodzącym z V wieku. Wszystko wskazuje na to, że narzędziem zbrodni był legendarny krzyż króla Artura.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)