Zagadki z przeszłości 3 (10)

Zagadki z przeszłości

sezon 3 odc. 10

6.9/10

(Relic Hunter: All Choked Up)

serial przygodowy Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Tia Carrere, Christien Anholt, Tanja Reichert, Claudia Christian
Reżyseria:Holly Dale
W skrócie:Sydney zostaje schwytana przez grupę mężczyzn, którzy zakładają jej magiczny naszyjnik. Daje on pełnię władzy nad osobą, która go nosi. Sydney zgadza się odnaleźć mityczny posąg Ateny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna profesor historii Sydney Fox (Tia Carrere) poszukuje zabytków i pamiątek z przeszłości. Znaleziska chce wykorzystać w swojej pracy naukowej. Na jej drodze stają bezwzględni poszukiwacze skarbów, którzy próbują wzbogacić się dzięki takim odkryciom. Na co dzień Sydney jest wykładowcą w amerykańskim Trinity College. W pracy pani profesor pomagają Karen Petrusky (Tanja Reichert) i wierny przyjaciel Sydney, Nigel (Christien Anholt). Jest on typem intelektualisty, który woli ślęczeć w bibliotekach nad manuskryptami, niż znosić niewygody podróży.

W tym odcinku

Sydney zostaje schwytana przez grupę nieznajomych mężczyzn. Na polecenie swojej szefowej, Carson Inez, zakładają jej magiczny naszyjnik. Klejnot powstał w 800 r. p.n.e. w Grecji na dworze króla Menelaosa i daje pełnię władzy nad osobą, która go nosi. Dzięki jego mocy Sydney bez sprzeciwu zgadza się odnaleźć mityczny posąg Ateny dla swojej największej rywalki. Lecą na wyspę Skyros, gdzie wkrótce ma dojść do erupcji wulkanu. Carson zna pradawne zaklęcie, dzięki któremu zamierza przywołać boginię, by przy jej wsparciu przejąć kontrolę nad światem. Nigel podejrzewając jakiś podstęp, ruszył w ślad za Sydney do Grecji. Musi podjąć próbę uwolnienia jej spod wpływu magii i uratować ludzkość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)