Zagadki z przeszłości 2 (14)

Zagadki z przeszłości

sezon 2 odc. 14

(Relic Hunter: Eyes of Toklamanee)

serial przygodowy Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Michael Rhoades
Reżyseria:John Bell
W skrócie:Doktorant Sydney - Adam Grant - trafia na ślad tajemniczego skarbu. Jadą do St. Louis, by przyjrzeć się budowie najnowszej linii metra, co ściśle wiąże się z legendarnym znaleziskiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna profesor historii Sydney Fox (Tia Carrere) poszukuje zabytków i pamiątek z przeszłości. Znaleziska chce wykorzystać w swojej pracy naukowej. Na jej drodze stają bezwzględni poszukiwacze skarbów, którzy próbują wzbogacić się dzięki takim odkryciom. Na co dzień Sydney jest wykładowcą w amerykańskim Trinity College. Jej studentką i sekretarką jest Claudia (Lindy Booth), rozpieszczona i lekkomyślna córka jednego z fundatorów szkoły. W pracy pani profesor pomaga także wierny przyjaciel Nigel Bailey (Christien Anholt), typ intelektualisty, który woli ślęczeć w bibliotekach nad manuskryptami, niż znosić niewygody podróży.

W tym odcinku

Doktorant Sydney - Adam Grant - trafia na ślad tajemniczego skarbu. Sydney i Adam jadą do St. Louis, by przyjrzeć się budowie najnowszej linii metra, która ściśle wiąże się z legendarnym znaleziskiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)