Zagadki świata zwierząt (11/26)
(Nature's Strangest Mysteries: Solved: Scorpion Night Lights)
serial dokumentalny USA 2019
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W internecie krąży wiele nagrań z najdziwniejszymi wyczynami zwierząt. Ekipa naukowców przygląda się tym materiałom i próbuje rozstrzygnąć, co właściwie zostało zarejestrowane.
W tym odcinku
Z pomocą ekspertów dowiemy się, dlaczego skorpiony świecą w ciemności i w jaki sposób udaje im się to osiągnąć. Poznamy też sekret złowieszczej masy nad pewnym islandzkim jeziorem.
Zobacz także
- Zagadki świata zwierząt: Chichot szczurów - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 1 na 2 sierpnia 2:00 i 1 późniejsza emisja
- Zagadki świata zwierząt: Wielkie koty: pojedynek - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 1 na 2 sierpnia 2:24 i 1 późniejsza emisja
- Zagadki świata zwierząt: Szop-wspinacz - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 8 na 9 sierpnia 2:00
- Zagadki świata zwierząt: Czworonożny winowajca - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 8 na 9 sierpnia 2:24
- Zagadki świata zwierząt: Tajemnica jajka - serial dokumentalny - niedziela, 9 sierpnia 20:00
- Zagadki świata zwierząt: Ptasia apokalipsa - serial dokumentalny - niedziela, 9 sierpnia 20:30