Zagadki losu (3/34)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Agata mieszka z mamą, ponieważ szkoda jej płacić za wynajem własnego lokum. Od jakiegoś czasu korzysta z usług wróżki. Podczas sesji okazuje się, że w życiu Agaty pojawi się interesujący mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokument oparty na wielu wątkach - wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, ale również kryminalnych. Każdy odcinek posiada drugie dno. Widz zyskuje nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię. Zaskakująca tajemnica, ujawniona w finale odcinka, odmienia dotychczasowe życie bohaterów. Czasem jest ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a czasem szokującym, wcześniej nieznanym faktem.

W tym odcinku

27-letnia Agata dwa lata temu rozstała się z chłopakiem i jest bardzo samotna. Mieszka z mamą, ponieważ szkoda jej płacić za wynajem własnego lokum. Od jakiegoś czasu dziewczyna korzysta z usług wróżki Marleny. Podczas jednej z sesji okazuje się, że w życiu Agaty pojawi się bardzo interesujący mężczyzna. Kilka dni później do salonu optycznego, w którym pracuje bohaterka, przychodzi Tomek, idealnie pasujący do opisu podanego wcześniej przez wróżkę. Zaczynają się spotykać. Wydaje się Agacie partnerem idealnym. Wkrótce sytuacja się komplikuje.

Zobacz także