x

Zagadki losu 2 (27/36)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Maciek odwiedza wraz z żoną Ewą i córką Natalią swojego wuja, Kazika. Chce poprosić zamożnego krewnego o pożyczkę. Niespodziewanie w trakcie rodzinnego obiadu umiera Jadwiga, żona gospodarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga seria paradokumentu opartego na wielu wątkach - wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, ale również kryminalnych. Każdy odcinek posiada drugie dno. Widz zyskuje nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię. Zaskakująca tajemnica, ujawniona w finale odcinka, odmienia dotychczasowe życie bohaterów. Czasem jest ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a czasem szokującym, wcześniej nieznanym faktem.

W tym odcinku

35-letni Maciek odwiedza wraz z żoną Ewą i córką Natalią swojego dalekiego wuja, Kazika. Chce poprosić zamożnego krewnego o pożyczkę. Niespodziewanie w trakcie rodzinnego obiadu umiera Jadwiga, żona gospodarza. Maciek, Ewa i Natalia zostają u wuja na dłużej, żeby pomóc mu w zorganizowaniu pogrzebu i reszcie formalności. Więzy pomiędzy krewnymi coraz bardziej się zacieśniają i Maćkowi trudno się zebrać do tego, żeby poprosić Kazika o pieniądze. Nie podoba się to Ewie, która naciska na męża, by załatwił sprawę. Okazuje się, że wuj słyszał ich kłótnię. Wściekły wyrzuca całą rodzinę ze swojego domu. Maćkowi trudno pogodzić się z tą sytuacją i kilka dni później wraca do Warszawy, żeby porozmawiać z krewnym. Orientuje się, że mężczyzna wziął dużą ilość środków nasennych.

Zobacz także