Zagadki kryminalne panny Fisher: Krew na cyrkowej arenie (11)

Zagadki kryminalne panny Fisher: Krew na cyrkowej arenie (11)

(Miss Fisher's Murder Mysteries: Blood and Circuses)

serial kryminalny Australia 2012
Występują:Essie Davis, Nathan Page, Hugo Johnstone-Burt, Ashleigh Cummings
Reżyseria:Emma Freeman
W skrócie:Mieszkańcy tłumnie odwiedzają cyrk, który zawitał do miasta. Radosną atmosferę przerywa informacja o morderstwie. Phryne zostaje asystentką prestidigitatora. Chce przyjrzeć się sprawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu toczy się w latach 20. w Melbourne. Jego bohaterką jest wyzwolona i zamożna Phryne Fisher (Essie Davis), która dostaje się w sieć zagadek kryminalnych. Zaradna i pewna siebie młoda kobieta nie spocznie, póki ich nie wyjaśni. Phryne zawsze staje po stronie biednych i słabszych. Jest też obrończynią praw kobiet. Na jej drodze pojawia się przystojny rosyjski tancerz Sasha De Lisse (Kristof Piechocki) oraz detektyw Jack Robinson (Nathan Page). Ważne miejsce w życiu panny Fisher zajmuje także pokojówka Dot (Ashleigh Cummings). Serial powstał w oparciu o cykl powieści detektywistycznych autorstwa Kerry Greenwood.

W tym odcinku

Mieszkańcy Melbourne tłumnie odwiedzają cyrk, który zawitał do miasta. Radosną atmosferę przerywa jednak wstrząsająca informacja o morderstwie. Aby przyjrzeć się sprawie, Phryne zostaje asystentką prestidigitatora. W magicznej atmosferze cyrku pannę Fisher nachodzą wspomnienia o tragedii, która na zawsze zmieniła jej życie - zaginięciu jej ukochanej młodszej siostry Janey.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także