Zagadki kryminalne panny Fisher 2: Ciężar ponad siły (4)

Zagadki kryminalne panny Fisher 2: Ciężar ponad siły (4)

(Miss Fisher's Murder Mysteries 2: Deadweight)

serial kryminalny Australia 2013   od 12 lat
Występują:Essie Davis, Nathan Page, Miriam Margolyes, Hugo Johnstone-Burt
Reżyseria:Declan Eames
W skrócie:Na promenadzie St. Kildy toczy się wojna gangów. Ginie w niej jeden z bossów. Panna Fisher wkracza w świat walk bokserskich. Odkrywa, że najważniejsze pojedynki odbywają się poza ringiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu toczy się w latach 20. w Melbourne. Jego bohaterką jest wyzwolona i zamożna Phryne Fisher (Essie Davis), która dostaje się w sieć zagadek kryminalnych. Zaradna i pewna siebie młoda kobieta nie spocznie, póki ich nie wyjaśni. Phryne zawsze staje po stronie biednych i słabszych. Jest też obrończynią praw kobiet. Na jej drodze pojawia się przystojny rosyjski tancerz Sasha De Lisse (Kristof Piechocki) oraz detektyw Jack Robinson (Nathan Page). Ważne miejsce w życiu panny Fisher zajmuje także pokojówka Dot (Ashleigh Cummings). Serial powstał w oparciu o cykl powieści detektywistycznych autorstwa Kerry Greenwood.

W tym odcinku

Na słynnej promenadzie St. Kildy toczy się wojna gangów. Pewnego dnia jeden z bossów zostaje znaleziony martwy. Panna Fisher postanawia przyjrzeć się sprawie. Wkracza w niebezpieczny lecz ekscytujący świat walk bokserskich. Wkrótce odkrywa, że najważniejsze pojedynki odbywają się poza ringiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także