Zacznijmy od nowa

7.1/10 7.4/10

(Begin Again)

KOMEDIODRAMAT USA 2013   od 16 lat
Występują:Keira Knightley, Mark Ruffalo, James Corden, Hailee Steinfeld
Reżyseria:John Carney
W skrócie:Piosenkarka Gretta (Keira Knightley) przeprowadza się do Nowego Jorku. Podczas występu w jednym z klubów nawiązuje znajomość z producentem muzycznym Danem. Wkrótce oboje odkrywają, że wiele ich łączy.
Keira Knightley jako młoda angielska piosenkarka, próbująca kariery w Nowym Yorku i spotykająca zgorzkniałego producenta, który postanawia jej pomóc.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gretta (Keira Knightley), początkująca piosenkarka, wraz ze swoim chłopakiem Dave'em (Adam Levine), również muzykiem, przeprowadza się do Nowego Jorku. Mężczyźnie udaje się nawiązać kontakt z dużą wytwórnią płytową. Gretta z kolei nie może się odnaleźć w nowym miejscu. Podczas występu w jednym z klubów dziewczyna nawiązuje znajomość z producentem muzycznym Danem (Mark Ruffalo). Mężczyzna chce pomóc dziewczynie zyskać sławę. Podczas współpracy oboje odkrywają, że wiele ich łączy. Opowieść o ludziach, dla których kluczem do szczęścia staje się muzyka. U boku nominowanej do Oscara Keiry Knightley i Marka Ruffalo wystąpił wokalista popularnego zespołu Maroon 5, Adam Levine. Obraz ujmuje muzyką, w tym nominowaną do Oscara balladą "Lost Stars" w wykonaniu Keiry Knightley.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)