Zabójcze wakacje: Gerard, Sheila i Darin (8)
(Sunshine Slayings: Gerard, Sheila & Darin)
| W skrócie: | Młoda turystka z Japonii zaginęła podczas letniego pobytu w Nowym Orleanie. Po pewnym czasie odkryto jej zwłoki. W gronie podejrzanych znaleźli się m.in. mężczyźni sfotografowani jej aparatem. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 21 marca za 14 dni |
1:45 | CI Polsat |
Opis
Okres letni to czas, kiedy osoby w wielu krajach decydują się na zagraniczne wyjazdy. Wiele osób spędza ten czas w egzotycznych krajach. Nie wszyscy turyści pamiętają o tym, że wakacyjny luz powinien mieć swoje granice. Zbytnia ufność i brak dbałości o własne bezpieczeństwo może przyciągnąć uwagę przestępców. Autorzy prezentują historie osób, które zostały zamordowane podczas wakacyjnego wypoczynku. W jednym z odcinków widzowie poznają m.in. tragiczny finał romansu dwojga turystów w Tajlandii.
W tym odcinku
Młoda turystka z Japonii zaginęła podczas letniego pobytu w Nowym Orleanie. Po pewnym czasie odkryto jej rozkładające się zwłoki. W gronie podejrzanych znaleźli się m.in. mężczyźni sfotografowani aparatem cyfrowym ofiary. Ci jednak wciąż są nieuchwytni.
Zobacz także
- Zabójcze wakacje: Kanako (1) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 11 na 12 marca 1:45 i 2 późniejsze emisje
- Zabójcze wakacje: Pamela (2) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 12 na 13 marca 1:45 i 1 późniejsza emisja
- Zabójcze wakacje: Grace (3) - serial dokumentalny - noc pt./sob., 13 na 14 marca 1:45 i 1 późniejsza emisja
- Zabójcze wakacje: Donald (4) - serial dokumentalny - noc pon./wt., 16 na 17 marca 1:45 i 1 późniejsza emisja
- Zabójcze wakacje: Masumi (5) - serial dokumentalny - noc wt./śr., 17 na 18 marca 1:45
- Zabójcze wakacje: Grace (6) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 18 na 19 marca 1:45
- Zabójcze wakacje: Michael i Thelma (7) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 19 na 20 marca 1:45
