Zabójcza broń (6)

Zabójcza broń (6)

(Lethal Weapon: Ties That Bind)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Damon Wayans, Clayne Crawford, Jordana Brewster, Keesha Sharp
W skrócie:Riggs i Murtaugh zajmują się sprawą głośnego morderstwa modelki. Nieoczekiwanie detektywi poznają tajemnicę najbogatszych rodzin w Los Angeles. Ze sprawą jest powiązany dawny przyjaciel jego żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial, podobnie jak jego ekranowy pierwowzór, opiera się przede wszystkim na relacjach dwóch bohaterów o zupełnie przeciwnych charakterach. Pierwszym z nich jest komandos i były policjant, Martin Riggs (Clayne Crawford), który przeniósł się do Los Angeles po śmierci żony, by tam rozpocząć nowe życie. W pracy jego nowym partnerem zostaje detektyw Roger Murtaugh (Damon Wayans). Mężczyzna przeszedł właśnie ciężki zawał, musi więc zmienić tryb życia na bardziej oszczędny.

W tym odcinku

Riggs i Murtaugh zajmują się sprawą głośnego morderstwa młodej modelki. Nieoczekiwanie detektywi poznają tajemnicę najbogatszych rodzin w Los Angeles, która dotychczas była głęboko skrywana. Co więcej, Riggs dowiaduje się, że dawny przyjaciel jego żony jest powiązany z tą sprawą. Tymczasem Murtaugh odkrywa, że jego córka wysyła wyuzdane zdjęcia do nowego chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)