Z kozetki na fotel

5.4/10 5.2/10

(The Shrink Is In)

KOMEDIA ROMANTYCZNA USA 2001   od 16 lat
Występują:Courteney Cox, David Arquette, David James Elliott, Carol Kane
Reżyseria:Richard Benjamin
W skrócie:Film o kobiecie, która uważa, że cierpi na klaustrofobię i agorafobię. Ale jej psychoterapeutka ma większe problemy ze sobą niż pacjentka.
Zakompleksiona Courtney Cox podszywa się pod psychoanalityka,aby poderwać chłopaka, u którego boku poczuje się pewniejsza. Niekoniecznie.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Samantha (Courteney Cox) to młoda kobieta, która jest przekonana o tym, że cierpi jednocześnie na klaustrofobię, czyli lęk przed zamknięciem, i agorafobię, lęk przed otwartą przestrzenią. Swoimi problemami zamierza podzielić się z psychoterapeutką. Po kilku sesjach z przerażeniem odkrywa, że pani doktor ma większe problemy ze sobą niż jej pacjentka. Samantha stwierdza, że lekarka przechodzi załamanie nerwowe i przydałaby się jej porada specjalisty. Dlatego postanawia zająć jej miejsce i rozpoczyna nielegalną praktykę. Pierwszym pacjentem udawanej psychoterapeutki zostaje jej sąsiad Michael (David James Elliott), który został porzucony przez dziewczynę. Kolejnym jest Henry (David Arquette). Z chwilą, gdy poznaje mężczyzn bliżej, dochodzi do wniosku, że najlepszym lekarstwem na kłopoty jest miłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)