Z archiwum strachu: Kanibal z Nowego Orleanu (4)
(Haunted History: Katrina Cannibal)
| W skrócie: | Nowy Orlean ma sławę najbardziej nawiedzonego miasta USA. Zack Bowen zabił i poćwiartował zwłoki Addie Hall. Krążą opinie, że podczas huraganu Katrina mężczyzna został opętany przez demony. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Niesamowita podróż w czasie i przestrzeni - wraz z twórcami programu odwiedzamy nawiedzone miejsca w całej Ameryce. Poznajemy przy tym dramatyczne historie, które się tam rozegrały. Zobaczymy m.in. pole bitwy pod Gettysburgiem, najbardziej krwawego starcia wojny secesyjnej, oraz willę przy Cielo Drive w Beverly Hills, w której sekta Charlesa Masona zamordowała ciężarną Sharon Tate i jej czterech gości. Miejsca te emanują złowrogą aurą, a świadkowie opowiadają o niewyjaśnionych zdarzeniach, do których wciąż tam dochodzi.
W tym odcinku
Nowy Orlean znany jest jako najbardziej nawiedzone miasto w Stanach Zjednoczonych. W sierpniu 2005 roku został zaatakowany przez niszczycielski huragan Katrina. W październiku 2006 roku opinią publiczną wstrząsnęła makabryczna wiadomość. Zack Bowen, któremu udało się przetrwać kataklizm, odebrał sobie życie. Wcześniej jednak dopuścił się szokującej zbrodni - zabił, a następnie poćwiartował zwłoki Addie Hall. Wiele osób utrzymuje, że mężczyznę popchnęły do mordu dramatyczne przeżycia z wojny w Iraku. Pojawiają się jednak opinie, że podczas kataklizmu został opętany przez demony.
