Wzór (92)

Wzór

sezon 5 odc. 92

(Numb3rs: Trouble in Chinatown)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Sophina Brown
Reżyseria:Julie Hébert
W skrócie:W chińskiej dzielnicy zaginęła agentka Biura ds. Imigrantów. Samuel Kraft, jasnowidz i były agent CIA, ma pomóc w jej odnalezieniu. Tymczasem wybucha wojna między skłóconymi gangami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąty sezon popularnego serialu, którego bohaterami są agent FBI Don Eppes oraz jego brat, geniusz matematyczny Charlie. Wspólnie rozwiązują oni skomplikowane sprawy, w których konwencjonalne metody stosowane przez FBI nie wystarczają. Akcja pierwszych odcinków sezonu nawiązuje do wydarzeń z finału sezonu czwartego. Charlie zostaje uniewinniony i oczyszczony z zarzutów. Tymczasem Don zgłębia tajniki judaizmu. Do zespołu dołącza agentka Nikki Betancourt. Natomiast Buck Winters opuszcza więzienie i za wszelką cenę zamierza zemścić się na Donie.

W tym odcinku

W chińskiej dzielnicy porwano dwie młode Chinki. Tymczasem David i Colby są światkami awantury i strzelaniny w miejscowej restauracji. Niedługo potem do FBI zgłasza się Alice Chen z Biura ds. Imigrantów. Jedna z jej agentek została uprowadzona, a wraz z nią dwie inne kobiety. W odnalezieniu ich pomaga zespołowi Dona Samuel Kraft, uważający się za jasnowidza były agent CIA. W mieście giną kolejne osoby. Tym razem to gangsterzy. Okazuje się bowiem, że porwanie Azjatek wywołało wojnę między skłóconymi chińskimi gangami. Tymczasem tragiczne wizje Krafta potwierdzają się. Zaginione Chinki zostają znalezione martwe. Nadal jednak nie wiadomo, co stało się z agentką Biura ds. Imigracji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)