Wzór 5 (19)

Wzór

sezon 5 odc. 19

(Numb3rs: Animal Rites)

serial kryminalny USA 2008   od 12 lat
Występują:David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Sophina Brown
Reżyseria:Ronald Víctor García
W skrócie:Grupa radykalnych obrońców zwierząt włamuje się do CalSci - instytutu, gdzie pracuje Charlie - i zabija prof. Horowitza. Zespół FBI wpada na trop cierpiącego na schizofrenię studenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąty sezon popularnego serialu, którego bohaterami są agent FBI Don Eppes oraz jego brat, geniusz matematyczny Charlie. Wspólnie rozwiązują oni skomplikowane sprawy, w których konwencjonalne metody stosowane przez FBI nie wystarczają. Akcja pierwszych odcinków sezonu nawiązuje do wydarzeń z finału sezonu czwartego. Charlie zostaje uniewinniony i oczyszczony z zarzutów. Tymczasem Don zgłębia tajniki judaizmu. Do zespołu dołącza agentka Nikki Betancourt. Natomiast Buck Winters opuszcza więzienie i za wszelką cenę zamierza zemścić się na Donie.

W tym odcinku

Grupa radykalnych obrońców praw zwierząt włamuje się do CalSci - instytutu, gdzie na co dzień pracuje Charlie. Na widok profesora Nelsona Horowitza intruzi wpadają w panikę i zabijają go. Zespół FBI wpada na trop Josha Skinnera, cierpiącego na schizofrenię studenta CalSci oraz aktywistę walczącego o prawa zwierząt. David i Nikki zjawiają się na wykładzie, w którym ten uczestniczy. Ich wizyta powoduje u niego wybuch agresji, który kończy się wzięciem dwóch profesorów jako zakładników i zabarykadowaniem się w laboratorium.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)