Wzór (36)

Wzór

sezon 2 odc. 36

(Numb3rs: Undercurrents)

serial kryminalny USA 2006   od 12 lat
Występują:Diane Farr, Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch
Reżyseria:J. Miller Tobin
W skrócie:Don i Charlie prowadzą śledztwo w sprawie śmierci pięciu młodych Azjatek, których zwłoki znaleziono na plaży. Agenci FBI podejrzewają, że przyczyną śmierci był wirus ptasiej grypy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 31 października
pojutrze
19:00 TV 6

Opis

Don Eppes (Rob Morrow) agent FBI, często angażuje swojego brata Charliego (David Krumholtz), geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci różnią się - jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi zaś operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charliemu często pomaga przyjaciel, dr Larry Fleinhardt (Peter MacNicol), fizyk, który głęboko wierzy, że matematyka może być zastosowana do rozwiązywania największych zagadek życia. Współpracuje z nim także jego była studentka Amita (Navi Rawat).

W tym odcinku

Don i Charlie prowadzą śledztwo w sprawie pięciu młodych Azjatek, których zwłoki znaleziono na plaży. FBI podejrzewa, że przyczyną ich śmierci był wirus ptasiej grypy. Śledztwo musi być przeprowadzone jak najszybciej, by uniknąć ryzyka rozprzestrzenienia się choroby. Don i Colby odkrywają pewną wskazówkę na ciele jednej z dziewcząt. Amita rozważa przeniesienie się na Uniwersytet Harvarda. To powoduje, że Charlie musi poważnie zastanowić się nad swoimi uczuciami do niej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także