Wzór (35)

Wzór

sezon 2 odc. 35

(Numb3rs: Backscatter)

serial kryminalny USA 2006   od 12 lat
Występują:Diane Farr, Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch
Reżyseria:Bill Eagles
W skrócie:Komputerowi hakerzy przenikają do systemów bankowych. Śledztwo FBI okazuje się wielkim zagrożeniem dla Dona. Podejrzana o udział w tej sprawie rosyjska mafia zaczyna grozić rodzinie Eppesów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 31 października
za 6 dni
18:00 TV 6

Opis

Don Eppes (Rob Morrow) agent FBI, często angażuje swojego brata Charliego (David Krumholtz), geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci różnią się - jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi zaś operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charliemu często pomaga przyjaciel, dr Larry Fleinhardt (Peter MacNicol), fizyk, który głęboko wierzy, że matematyka może być zastosowana do rozwiązywania największych zagadek życia. Współpracuje z nim także jego była studentka Amita (Navi Rawat).

W tym odcinku

Komputerowi hakerzy przenikają do systemów bankowych, skąd uzyskują dostęp do danych klientów i ich zasobów finansowych. Rutynowe śledztwo FBI okazuje się wielkim zagrożeniem dla Dona. Podejrzana o udział w tej sprawie rosyjska mafia zaczyna grozić rodzinie Eppesów. Charlie nie zamierza biernie czekać na rozwój wypadków i razem z Amitą szukają w internecie źródła wszystkich włamań.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także