Wzór 2 (14)

Wzór

sezon 2 odc. 14

(Numb3rs: Harvest)

serial kryminalny USA 2006   od 12 lat
Występują:Diane Farr, Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch
Reżyseria:John Behring
W skrócie:Nastoletnia Azjatka zostaje znaleziona w piwnicy starego hotelu na przedmieściach. Wszystko wskazuje na to, że była torturowana. Mogła, jak inne, paść ofiarą handlarzy ludzkimi organami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Don Eppes (Rob Morrow) agent FBI, często angażuje swojego brata Charliego (David Krumholtz), geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci różnią się - jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi zaś operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charliemu często pomaga przyjaciel, dr Larry Fleinhardt (Peter MacNicol), fizyk, który głęboko wierzy, że matematyka może być zastosowana do rozwiązywania największych zagadek życia. Współpracuje z nim także jego była studentka Amita (Navi Rawat).

W tym odcinku

Don i David otrzymują anonimowe doniesienie o przestępstwie. W podziemiach jednego z hoteli w Los Angeles odnajdują oni ślady krwi i młodą przerażoną Hinduskę. Nie jest ona w stanie mówić. Megan prosi Amitę o pomoc w nawiązaniu kontaktu ze zszokowaną dziewczyną. Okazuje się, że Hinduska sprzedała nerkę na czarnym rynku. Na jej oczach zginęła inna dziewczyna, zaś jej siostra znajduje się w nieznanym miejscu. FBI ma niewiele czasu, żeby odnaleźć tę krewną i jeszcze jedną osobę, zanim będzie za późno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)