Wzloty i upadki Normana

Wzloty i upadki Normana

5.2/10 6.1/10

(Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer)

DRAMAT OBYCZAJOWY Izrael/USA 2016   od 16 lat
Występują:Richard Gere, Lior Ashkenazi, Michael Sheen, Charlotte Gainsbourg
Reżyseria:Joseph Cedar
W skrócie:Nowojorczyk Norman Oppenheimer (Richard Gere) zajmuje się konsultingiem. W interesach pomaga mu siatka znajomości. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Micha Eshela, izraelskiego polityka.
Richard Gere jako cwaniaczek, który powołując się na nieistniejące wpływy i znajomości, prowadzi działalność konsultingową. Pewnego dnia okazuje się, że pomógł przyszłemu premierowi Izraela.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Norman Oppenheimer (Richard Gere) zajmuje się konsultingiem na małą skalę. W robieniu interesów pomaga mu siatka znajomości. Niemal codziennie spotykają go coraz to nowsze powodzenia i porażki. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Micha Eshela (Lior Ashkenazi), izraelskiego polityka, który właśnie przechodzi zawodowy kryzys. Trzy lata później Eshel zostaje premierem. Ciągle pamięta o przysłudze wyświadczonej mu przez Normana. Nagle pozycja Oppenheimera całkowicie się zmienia. Za kamerą stanął nagrodzony Złotą Palmą reżyser Joseph Cedar, a w obsadzie znaleźli się zdobywcy Złotego Globu Richard Gere i, w drugoplanowej roli, Steve Buscemi, trzykrotny kandydat do BAFT-y Michael Sheen oraz Charlotte Gainsbourg, laureatka Złotej Palmy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)