Wywiad ze Słońcem Narodu

Wywiad ze Słońcem Narodu

5.7/10 6.5/10

(The Interview)

KOMEDIA USA 2014   od 16 lat
Występują:James Franco, Seth Rogen, Lizzy Caplan, Randall Park
Reżyseria:Seth Rogen, Evan Goldberg
W skrócie:Gospodarz talk-show Dave Skylark i producent Aaron Rapaport mają przeprowadzić wywiad z Kim Dzong Unem. Wydarzenie to staje się dla CIA okazją do zorganizowania zamachu na dyktatora Korei Północnej.
Twórcy popularnego talk-show udają się do Korei Północnej, by przeorowadzić wywiad z tamtejszym dyktatorem, z czego chce skorzystać CIA.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 września
za 4 dni
21:00 HBO 2 (z napisami)
czwartek, 1 października
za 11 dni
4:05 HBO 3 (z napisami)

Opis

Dave Skylark (James Franco) jest gospodarzem talk-show o życiu gwiazd i plotkach ze świata show-biznesu. Wraz z producentem Aaronem Rapaportem (Seth Rogen) postanawia przeprowadzić wywiad z Kim Dzong Unem (Randall Park), który okazuje się fanem programu. Pierwsza w historii rozmowa z przedstawicielami zachodnich mediów staje się doskonałą okazją do zorganizowania zamachu. Z dziennikarzami kontaktuje się agentka Lacey (Lizzy Caplan), która przedstawia im szczegóły planu. Tajna misja szybko się komplikuje. Na miejscu Dave nieoczekiwania zaprzyjaźnia się z dyktatorem. Czas upływa im na wspólnej grze w koszykówkę czy przejażdżkach czołgiem. Jedynie Aaron podejmuje kilka nieskutecznych prób zlikwidowania Kima. W końcu jednak Skylark poznaje prawdziwe oblicze tyrana. Wraz z kolegą i odpowiedzialną za propagandę Sook-yin Park (Diana Bang) postanawia zdyskredytować północnokoreańskiego przywódcę podczas emitowanego na żywo wywiadu. Kontrowersyjna, pełna zwariowanego humoru produkcja, która wywołała międzynarodowy skandal. Władze Korei próbowały nie dopuści do dystrybucji kinowej filmu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)