Wymarzone ogrody (1/7)

Wymarzone ogrody (1/7)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Ola i Michał kupili dom z bardzo zaniedbanym ogrodem. Dla sióstr Izy i Olgi to idealne wyzwanie. W planach są m.in. drewniany taras, przestrzeń do grillowania oraz strefa wypoczynkowa z fotelami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Siostrzany duet, Izabela Szarmach i Olga Piórkowska, specjalizuje się w metamorfozach miejskich ogródków i tarasów. Dziewczyny w ciągu kilku dni potrafią stworzyć nowoczesne i zarazem przytulne przestrzenie, uwzględniając przy tym preferencje właścicieli. Czasem będą musiały zaprojektować coś idealnego dla dzieci, czasem dla miłośników kwiatów. Pomogą też osobom, które lubią wypoczywać i urządzać przyjęcia na świeżym powietrzu. Miejski ogród może być też miejscem uprawy warzyw, owoców i ziół. W każdym odcinku powstanie zupełnie inna przestrzeń. Przy wykonaniu niektórych elementów potrzebne będzie dodatkowe wsparcie. Z pomocą siostrom przyjdzie ich tata, który jest prawdziwą złotą rączką. Wspólnymi siłami w kilka dni wyczarują właścicielom idealne miejsce do relaksu na łonie natury i stworzą magiczną atmosferę. Nie zabraknie garści praktycznych i uniwersalnych porad.

Ola i Michał, młode małżeństwo, kupili po ślubie dom z bardzo zarośniętym ogrodem, o który przez lata nikt nie dbał. Para nie potrafi uporać się z tym problemem, dlatego poprosiła o pomoc specjalistki. Dla sióstr Izy i Olgi, architektek ogrodów, taka przestrzeń to wręcz idealne wyzwanie. Przydomowe ogródki i tarasy to bowiem ich specjalność. Na metamorfozę przestrzeni Oli i Michała mają 3 dni i 5 tysięcy złotych. W tym czasie i budżecie muszą wyczarować stworzyć ogródek, który wymarzyli sobie właściciele. Zaniedbany trawnik, zdziczałe tuje, pajęczyny i liczne drzewa do usunięcia nie ułatwiają zadania. Oczyszczenie ogrodu to dopiero pierwszy krok metamorfozy. W planach jest m.in. drewniany taras z panelem, w którym będzie miejsce na półkę z ziołami, przestrzeń do grillowania oraz strefa wypoczynkowa z fotelami. Wzdłuż ogrodzenia zostaną posadzone nowe tuje, a na trawniku znajdzie się wymarzony hamak Oli. Izę i Olgę czeka jednak mnóstwo przygód i ciężkiej pracy.