Wyjdź za mnie (1/2)

Wyjdź za mnie (1/2)

(Marry Me)

FILM OBYCZAJOWY USA 2010   od 12 lat
Występują:Lucy Liu, Steven Pasquale, Bobby Cannavale, Enrique Murciano
Reżyseria:James Hayman
W skrócie:Rae jest niepoprawną romantyczką. Kiedy rozpada się jej wieloletni związek z Adamem, zakochuje się w Luke'u. Mężczyzna jej się oświadcza. Tymczasem w życiu kobiety ponownie pojawia się były partner.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 25 stycznia
za 5 dni
14:05 TVN 7 (z napisami)

Opis

Główną bohaterką miniserialu jest Rae Carter - była artystka, która obecnie pracuje jako pracownik socjalny. Jest niepoprawną romantyczką, kiedy jednak rozpada się jej wieloletni związek z Adamem, musi zweryfikować swoje wyobrażenia na temat miłości. Wkrótce z wzajemnością zakochuje się w przystojnym mężczyźnie o imieniu Luke, który jej się oświadcza. Wtedy w życie kobiety ponownie wkracza Adam i błaga ją, żeby jego poślubiła. Rae nie może się zdecydować, którego z mężczyzn powinna wybrać. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy poznaje Harry'ego - przystojnego i bogatego przyjaciela Luke'a - który również prosi ją o rękę.

Rae (Lucy Liu) jest niepoprawną romantyczką. Kiedy rozpada się jej wieloletni związek z Adamem (Bobby Cannavale), zakochuje się w Luke'u (Steven Pasquale). Nowy partner szybko jej się oświadcza. Tymczasem w życiu kobiety ponownie pojawia się Adam, gotowy się z nią ożenić. Sytuację dodatkowo komplikuje Harry (Enrique Murciano), który jako trzeci prosi Rae o rękę...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także