Wycieczkowiec (6/20)
| W skrócie: | Kajetan i Sabina wypłynęli w rejs w nagrodę za trudy roku szkolnego. Monika wyznaje dzieciom, że na statku znajduje się ich ojciec, który odszedł, gdy były małe. Mężczyzna chce naprawić relacje. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 9 marca za 7 dni |
13:05 | Metro TV |
Opis
Akcja serialu rozgrywa się na luksusowym statku podczas rejsu po Morzu Śródziemnym. Turyści z Polski uczestniczą w rejsie wraz z czterema tysiącami innych pasażerów. Na pokładzie wycieczkowca znajdują się liczne bary, baseny, restauracje, siłownie, spa, kino oraz teatr, do których zaglądają bohaterowie. Akcja każdego odcinka skupia się wokół innych osób i przedstawia odrębną historię. Stałym punktem odniesienia są członkowie załogi, którzy towarzyszą bohaterom w rozwiązywaniu problemów.
W tym odcinku
Nastoletni Kajetan i Sabina wypłynęli w rejs w nagrodę za trudy roku szkolnego. Ich matka, 39-letnia Monika, została sama w domu. Sabina cieszy się na myśl o dobrej zabawie, ale jej brat ma wyrzuty sumienia z tego powodu. Kobieta wyznaje dzieciom, że na statku znajduje się ich ojciec, który odszedł, gdy były bardzo małe. Teraz mężczyzna chce naprawić relacje. Kajetan nie może się doczekać, aż pozna ojca, z kolei Sabina nie zamierza nawiązywać z nim więzi. 40-letniego Mariusza czeka niełatwe zadanie.
Zobacz także
- Wycieczkowiec (1/20) - serial paradokumentalny - dziś, 2 marca 13:05
- Wycieczkowiec (2/20) - serial paradokumentalny - wtorek, 3 marca 13:05
- Wycieczkowiec (3/20) - serial paradokumentalny - środa, 4 marca 13:05
- Wycieczkowiec (4/20) - serial paradokumentalny - czwartek, 5 marca 13:05
- Wycieczkowiec (5/20) - serial paradokumentalny - piątek, 6 marca 13:05
- Wycieczkowiec (7/20) - serial paradokumentalny - wtorek, 10 marca 13:05
- Wycieczkowiec (8/20) - serial paradokumentalny - środa, 11 marca 13:05
- Wycieczkowiec (9/20) - serial paradokumentalny - czwartek, 12 marca 13:05
- Wycieczkowiec (10/20) - serial paradokumentalny - piątek, 13 marca 13:05
