Wyburzacze 8 (3/10)
W skrócie: | Sowa i Arek stracą kontrolę nad rozbiórką przedszkola i teatru. Ekipa Krzysztofa Dymka przygotuje się do detonacji hali w Kaletach. Krzysiek pokłóci się z Ryśkiem o ilość materiału wybuchowego. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Już po raz ósmy będziemy mieli okazję przyjrzeć się pracy specjalistycznych ekip rozbiórkowych. Zobaczymy wyburzenie przedszkola i Teatru Lalek w Toruniu. Będziemy świadkami rozbiórki starej odlewni w Bytomiu, a także zmagań z zawalającą się kamienicą w Łodzi i nastręczającego problemów demontażu starej szczecińskiej oficyny. Obejrzymy także detonację hali i rozbiórkę mostu przenośnikowego w kopalni w Zabrzu.
Nadmierne zaangażowanie w zakład o tysiąc złotych sprawi, że operatorzy Sowa i Arek stracą kontrolę nad rozbiórką przedszkola i Teatru Lalek w Toruniu. Ekipa Krzysztofa Dymka przygotuje się do detonacji hali w Kaletach. Krzysiek pokłóci się z Ryśkiem o ilość potrzebnego materiału wybuchowego. Zespół Bartłomieja Jarugi wciąż będzie toczył walkę z kilkutonowym zbiornikiem znajdującym się na czwartym piętrze łódzkiej kamienicy.