Wyburzacze (2/10)
| W skrócie: | Podczas rozbiórki mleczarni w Stargardzie Jarek dostrzega awarię koparki. Operator będzie musiał uważać na cegły. Proces demontażu taśmociągu zakładu odsiarczania w Trzebini dzieli się na etapy. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W czwartej serii programu widzowie znów będą mogli przyjrzeć się pracy ludzi, którzy niemal wszystko potrafią bezpiecznie zrównać z ziemią. Fachowcy, których będziemy obserwować, podejmą się niezwykle trudnych rozbiórek, zarówno małych, jak i tych ogromnych obiektów.
Podczas rozbiórki starej mleczarni w Stargardzie Jarek Majewski dostrzega awarię koparki. Operator Panczo będzie musiał uważać na cegły lecące prosto na kabinę. Najbardziej ryzykownym momentem będzie powalenie części dachu połączonej z kominem. Proces demontażu taśmociągu niedziałającego zakładu odsiarczania w Trzebini dzieli się na etapy. Po wyburzeniu pierwszej sekcji Leszek i Artur osłabią słupy podtrzymujące kolejne fragmenty budowli. Andrzej będzie ciągnął łyżką koparki za linę przymocowaną do słupów.
Zobacz także
- Wyburzacze (4/8) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 21 na 22 maja 4:40
- Wyburzacze (5/8) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 22 na 23 maja 4:15
- Wyburzacze (6/8) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 23 na 24 maja 4:55
- Wyburzacze (7/8) - program rozrywkowy - noc niedz./pon., 24 na 25 maja 4:55
- Wyburzacze (9) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 25 na 26 maja 3:45
- Wyburzacze (10) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 25 na 26 maja 4:25
- Wyburzacze (8) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 26 na 27 maja 4:55
- Wyburzacze (1/10) - program rozrywkowy - noc śr./czw., 27 na 28 maja 4:55
- Wyburzacze (2/10) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 28 na 29 maja 4:35
- Wyburzacze (3/10) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 29 na 30 maja 4:55
