Wszystko przed nami (64)

Wszystko przed nami

odc. 64

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Jose Iglesias
W skrócie:Zuza dowiaduje się, że szkołę obiegły jej kompromitujące zdjęcia z imprezy. Marcin próbuje namierzyć ich autora. Wojtek wygrywa proces z miejscową gazetą o naruszenie dóbr osobistych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Zuza dowiaduje się, że szkołę obiegły jej kompromitujące zdjęcia z imprezy. Marcin próbuje jej pomóc i namierzyć osobę odpowiedzialną za upublicznienie fotografii. Wojtek wygrywa proces z miejscową gazetą o naruszenie dóbr osobistych. Postanawia przeznaczyć pieniądze z odszkodowania na potrzeby fundacji Marianny. Nie wszystkim podoba się jego pomysł. Do Agaty dzwoni jej przyjaciółka z Włoch. Okazuje się, że Luca robi wszystko, aby sprawa rozwodowa rozstrzygnęła się po jego myśli.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także