Wszystko przed nami (59)

Wszystko przed nami

odc. 59

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Iza szykuje się do rozmowy kwalifikacyjnej. Wojtek zgadza się zaopiekować jej synem. Stefan odkrywa, że Marina opuściła mieszkanie. W kościele obiecuje poprawę, jeśli romans się nie wyda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Iza szykuje się na rozmowę kwalifikacyjną. Wojtek zgadza się zaopiekować jej synem podczas jej nieobecności. Stefan odkrywa, że Marina opuściła mieszkanie, w którym ją ulokował. Idzie do kościoła, gdzie obiecuje poprawę, jeśli tylko jego romans z Włoszką się nie wyda. Paweł przedstawia wspólnikom legalny sposób obejścia braku koncesji na alkohol. Marcin wygrywa z Kacprem i Adrianem zakład i zmusza ich do przeproszenia bezdomnego. Wiki opowiada Zuzi o randce z Andrzejem. Przyjaciółka jest zdegustowana jej zachowaniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także